Help Thetis en doneer!

Help Thetis en doneer!

De aanschaf van nieuwe ballen is altijd weer een hele uitgave voor iedere club. Zeker gezien de gestegen kosten van energie en de ontstane inflatie. Doneer acties en sponsoring zijn mogelijkheden om de begroting rond te krijgen. Daarom starten wij deze week met de Ballenactie!

Met deze actie kan iedereen die onze vereniging een warm hart toedraagt een bal doneren aan de club via de onderstaande actielink.

Het is overigens ook mogelijk een gedeeltelijke bal te doneren. Alle kleine beetjes helpen. ?  Zo kunnen we er samen voor zorgen dat onze club in ieder geval niet hoeft te bezuinigen op het belangrijkste onderdeel van het spelletje: de ballen!

Klik op onderstaande link om een bal te doneren:

www.ballenactie.nl/thetis

Ken je iemand anders die zou willen helpen? Stuur dit bericht gerust door! Graag zelfs!?