Algemene Leden Vergadering 2024

Algemene Leden Vergadering 2024

Op zondag 7 april kwamen onze leden bij elkaar bij De Klok voor een belangrijke gebeurtenis: de Algemene Ledenvergadering. Het was een ochtend vol waardevolle inzichten, waar het bestuur terugblikte op het afgelopen jaar. We namen de tijd om te bespreken wat we hebben bereikt, tegen welke uitdagingen we zijn aangelopen en hoe we kunnen verbeteren. Een waardevol moment van reflectie en transparantie.

Tijdens de ALV is er altijd ruimte om onze waardering uit te spreken voor de mensen die zich inzetten voor onze club. Denk hierbij aan vrijwilligers, scheidsrechters of andere betrokkenen. Deze keer werd de aanmoedigingsprijs uitgereikt aan Thessa, als erkenning voor haar toewijding en inzet. Marianne en Sierd ontvingen de Alie hendriks trofee. En last but not least: voegt Wilco Rutten zich toe aan het bestuur.

 

.