Update 08-03-2021: Coronavirus

Update 08-03-2021: Coronavirus

Op maandagavond 8 maart is er door onze regering een update gegeven op de huidige Corona maatregelen die ook van toepassing zijn op de zwemactiviteiten binnen onze vereniging.

De versoepeling die is aangekondigd is dat er vanaf 16 maart weer zwemlessen mogen worden gegeven aan kinderen tot en met 12 jaar. Er zijn verder geen versoepelingen voor onze zwemactiviteiten gemeld. Dat betekent dat al onze zwemactiviteiten voor zwembad Laco Bemmel, zwembad Zetten en zwembad Westervoort komen te vervallen. Hoe het verder gaat is op dit moment nog niet bekend. Als vereniging kijken we op dit moment wel naar de organisatie van buitenactiviteiten voor onze leden. Zodra daarover meer duidelijkheid is zullen we je informeren.

Lees hier het bericht vanuit de KNZB.

Blijf gezond en hopelijk zien we elkaar snel weer!