Waardering voor onze jeugdtrainers

Waardering voor onze jeugdtrainers

Achter elk succesvolle schot of zwemtechniek staat een toegewijde trainer die met passie en enthousiasme zijn of haar tijd aan de badrand doorbrengt. Deze trainers investeren talloze uren in de ontwikkeling van onze jeugdleden, waardoor niet alleen hun zwemvaardigheden verbeteren, maar ook de liefde voor de sport wordt aangewakkerd.

Als blijk van waardering en erkenning van onze jeugdtrainers, hebben de ouders hun hoofden bij elkaar gestoken. Samen vonden zij het de hoogste tijd om de trainers te bedanken voor hun bijdrage aan de groei van onze zwemvereniging.

Dit pakket is aangeboden namens alle kinderen onder de 11, 13, 15 en 17. Dankzij gulle bijdragen van sponsors is de prijs laag gehouden, zodat het voor iedereen betaalbaar was. Sponsoren zijn Stoereplank.nlWoalbrouwers en Jammetje.nl van de familie De Bruijn uit Gendt.